Güncel

Booking.com Hakkında Yeni Karar!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Booking.com, ile ilgili olarak bugün yapılan itirazlar değerlendirildi. Dünyanın bir çok ülkesinde aktif olarak faaliyet gösteren ve bunun yanında vatandaşlara daha ucuza hizmet sunmasının yanında bedava reklam kampanyası sitesi olarak tanınan Booking.com, hakkında yapılan itirazlar bugün itibari ile yetkili mahkeme tarafından değerlendirildi. Yapılan itirazlar sonucunda mahkeme tarafından görülen davada Booking.com ile ilgili verilen kararın doğru olduğuna ve kararın geri alınmamasına karar verildi.

5 Haziran’da Açılabilir.

Booking.com, hakkında alınan karar davasında duruşmanın bir kez daha ertelenmesine karar verildiği açıklandı. Açıklanan bilgilerde kararın 5 Haziran 2017 tarihinde tekrar görülecek olduğu ifade edilerek, Booking.com, sitesine erişimin en azından 5 Haziran tarihine kadar kapalı kalacak olduğu da alınan karar sonucunda tescillendi. Kararın yanında vatandaşların ciddi bir şekilde Booking.com sitesinin açılmasına yönelik talepleri bulunmakta.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder