Gizem perdesi bu “Adres” kitabında!

0
806

Yazar Fiona Davis’in beklenmedik sürprizlerle kurguladığı etkileyici tarihi romanı “Adres”, Pena Yayınları tarafından raflarda yerini aldı.

Aşk ve hüzün, başarı ve yıkım, tutku ve delilik arasındaki ince çizgideki sürükleyici bir roman olan “Adres”, muhteşem detaylar ve tarihsel doğrulukla ustalıkla anlatılan bir hikâye.

Bir rehabilitasyon kliniğinden yeni çıkmış olan Bailey Camden’in evsiz ve tek kuruşsuz kalmasını anlatan romanda her şeyin sahibi kuzeni Melinda’nın, Bailey’e yeni bir iş teklif etmesiyle sürpriz gerçekler ortaya çıkıyor. Bu romanda okurlar, Bailey’nin yeni yolculuğunda karşılaştıkları hikâyelerle nasıl baş edeceğine tanıklık edecekler.

Yeni romanında farklı yüzyıllarda iki hayatı; zengin tarihsel detaylar ve güçlü karakterler ile anlatan yazar Fiona Davis, okuyucularına bir kez daha sürükleyici romanların ustası olduğunu kanıtlıyor.

Kitap Hakkında:

New York City, 1880’ler

Sara Smythe Londra’daki lüks bir otelde baş odacıdır. Ancak New York’un gösterişli binası Dakota’nın mimarı Theodore Camden ona Amerika’da iş teklifinde bulunduğunda küçük dünyası süprizlerle dolu büyük bir dünyaya açılır. Artık Theodore, eşi ve üç çocuklarıyla birlikte Dakota’da yaşayacaktır.

New York City, 1980’ler

Bir rehabilitasyon kliniğinden yeni çıkmış olan Bailey Camden evsiz ve tek kuruşsuz kalmıştır. Büyükbabası ünlü mimar Theodore Camden’ın vesayetinde olan Bailey, genetik bir bağ olmamasından dolayı Camden ailesinin servetinden hiç yararlanamaz. Kuzeni Melinda her şeyin sahibidir. Melinda Bailey’e apartmanının yenilenmesiyle ilgilenmesini teklif ettiğinde Bailey bu şansı kaçırmaz. Bu yenilenme esnasında binanın bodrumunda Sara’nın eşyalarını bulduğunda sürpriz gerçekler onu beklemektedir.

Kitap Hakkında Ne Dediler:

“Aşk, yalanlar ve delilik üzerine lezzetli bir hikâye.” People Magazine

“Beklenmedik dönüş ve sürprizlerle etkileyici bir tarihi kurgu.” Ms. Magazine

“Fiona Davis bir kez daha sürükleyici romanların ustası olduğunu kanıtlıyor.” Redbook

“Elinizden bırakamayacağınız; okumayı hoş kılan bir gizem perdesinin ardında hayat dolu ve incelikli bir roman.” Family Circle

Yazar Hakkında:

Çok satan The Dollhouse, Adres ve The Masterpiece kitaplarının yazarıdır. New York City’de yaşayan yazar Virginia’daki College of William and Mary ve Columbia Gazetecilik Fakültesi mezunudur..