Sağlık

Ağız Kokusunu Bu Yöntemle Giderin!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Uzmanlar, ağız kokusunun nasıl giderilebilecek olduğunu açıkladı. Tüm dünyada dikkat çeken ağız kokusu sorunları özellikle Ramazan ayında daha fazla sorun oluyor ve oruç tutan vatandaşlar tarafından en büyük sıkıntılardan bir tanesi olarak gösteriliyor. Uzmanlara göre ağız kokusunun yaşanan bir takım sağlık sorunu olduğuna değinilerek, ağız kokusunun bilindik bir sorun olduğunu ve bundan ötürü doktorlara bile başvuruların söz konusu olabildiği Ramazan ayı ve dışında olan aylarda doktorlar tarafından gerekli kontrollerin yapılarak tedavisinin yapıldığı belirtiliyor.

Uzmanlara Göre: Tatlı, Acı Yemek Sorun.

Uzmanlar özellikle sahurda çok tatlı ve çok acı yenmesi durumunda ağız kokusunun daha fazla ortaya çıktığına değinerek, bu sıkıntının tedavisinin olduğunu, bu tedavinin ise su içmekten geçtiğine değinerek, tuzlu su ile gargaranın ara sıra yapılması durumunda da giderilebilecek olduğunu belirtiyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder