Güncel

Almanya Başbakanı Angela Merkel Resti Çekti

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yapacak olduğu görüşme öncesi ve sırasında bazı basın açıklamalarında bulundu. Almanya Başbakanı Angela Merkel, açıklamalarında Türkiye’nin İncirlik konusunda kendilerine izin vermemesi durumunun devam etmesi halinde yeni önlemler alacak olduklarını açıklayarak, bunun ilk aşamasının ise İncirliği terk etmek olacak olduğunu açıkladı.

Almanya Terk Edebilir, Ancak Türkiye.

Almanya Başbakanı Angela Merkel, tarafından yapılan açıklamalar sonrasında Türkiye tarafından kararda geri adım atılıp atılmayacak olduğu merak edilirken Türkiye’nin kararında kararlı olduğu sanılıyor. Ancak ulusal örgütlerin devreye girmesi ve AB ile NATO tarafından yapılacak olan görüşmeler sonucunda yasal anlaşmalar kapsamında kapıların Alman milletvekillerine açılabilecek olduğunun da altı çiziliyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder