Teknoloji

Bilgisayardan Instagram DM Nasıl Atılır?

bilgisayardan instagram dm
Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Bilgisayardan instagram dm işlemi bir hayli kolaydır. Instagram mesaj atma pc yöntemi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazıyı okuduktan hemen sonra istediğiniz bilgisayardan instagram mesajı gönderebileceksiniz.

Bilgisayardan Instagram DM Güncelleme

Bilgisayardan instagram dm atmak isteyenler için eskisi gibi ek bir program kullanmaya gerek kalmadı. Instagram artık bilgisayardan mesaj atma özelliğini aktifleştirdi. Ancak ek bir program yardımıyla yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Instagram Mesaj Atma PC Nasıl Yapılır?

Pc den instagram dm atma işlemi yukarıda belirttiğimiz gibi programsız bir şekilde veya ek bir şey yapmadan yapmak mümkündür. Instagram’ın yeni güncellemesi ile birlikte ek bir şey olmadan bilgisayardan instagram dm atmak mümkün. Ancak ek bir program yardımıyla mesaj göndermek isteyenler için öğretici bir yazı hazırlayacağız.

Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma

Bilgisayardan instagram dm işlemi son derece kolaydır. Sizde hemen yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  • Öncelikle instagram.com adresine girin.
  • Sağ üst köşede bulunan mesajlar kısmına tıklayın.
  • Gördüğünüz gibi artık bilgisayardan istediğiniz kişiye herhangi bir program gerekmeden mesaj gönderebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder