Ekonomi

Dolar Bugün Düşüş Gösterdi!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Dolarda son günlerde yaşanan aksaklıklar ve yükseliş ile inişler Türk ekonomisinde dikkat çekici bir yere sahip oluyor. Dünyada özellikle TL ve döviz üzerinde yaşanan bir takım olumsuzluklar söz konusu olurken, vatandaşların alım gücünü derinden etkileyen bu durumun vatandaşların alım gücünün yanında Türk ekonomisi üzerinde de bir takım baskılara sebep olduğunun altı çiziliyor. Özellikle de döviz kurunda yaşanan olumsuz yükseliş ve düşüşler vatandaşların dikkatini çekerken, dövizin özellikle de bir takım yükselişleri dikkat çekerken, döviz kurunun özellikle bir anda yükselmesi tepki çekiyor.

Bugün Düşüş Yaşadı.

Bugün itibari ile düşüş yaşayan dövizin ortalama olarak 3.55 TL kur seviyesine gerilediği, euronun ise 3.9 TL seviyesinde ilerlediği gözlemlendi. Döviz kurunda yaşanan bu düşüşün bir süre daha sürebilecek olduğu, ancak Suriye’de başlatılacak olan savaş ile birlikte çok ciddi yükselmesinin de uzmanlar tarafından beklendiği iddia ediliyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder