Teknoloji

Einstein ile Messenger’dan Görüşün

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Einstein ile Messenger’dan Görüşün. Facebook’ta son zamanlarda popüler olan ve çoğu kişi tarafından kullanılan chat programı “ChatBox”, birçok robot konuşma gerçekleştiriyor. Kahve falından maç skorlarına kadar birçok işlevi var.

Einstein’in bu chat botunda, ünlü fizikçiye sorular sorup onunla gerçek hayatta konuşuyormuş gibi konuşuyorsunuz ve konuşurken size yakında çıkacak olan “Deha” filmi ile bilgi veriyor. Ayrıca takipçileriyle bir konuda tartışmayı seviyor. Hatta size “What do you like to discuss?” Şeklinde soru yöneltiyor. Bu chat bot sayesinde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz, çünkü Einstein‘ın chat botu sadece İngilizce mesajlara yanıt veriyor.

Siz de ünlü fizikçi Albert Einstein ile sohbet etmek istiyorsanız;                                     Buraya Tıklayın                                                                                                                 DİKKAT! CHAT BOT SADECE İNGİLİZCE MESAJLARA YANIT VERİYOR.?

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder