Güncel

Erdoğan Genel Merkeze Geldi!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Genel Merkez’e geldi. Türkiye’de bir süre önce yapılan referandum seçimlerinin hemen ardından yapılan seçimde evet çıkmasının ardından şaibeli bir seçim olduğu ifade edilirken, vatandaşların referandum sürecinden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ne zaman partisinin başına geçecek olduğunu merak ederken, bugün ilk defa uzun sürenin ardından AKP Genel Merkez’ine geldiği açıklandı.

Erdoğan Bekleniyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Genel Merkeze gelmesi zaten beklenen bir durumda ve gelmesinin ardından hemen odasına çıkan ve odasını incelemeye başlayan Erdoğan, bunun sonucunda binadan ayrıldı. Vatandaşların, aynı şekilde Twitter ve benzeri platfromlar üzerinden durumu yakınen incelediği gözlemlenirken, gelecekte Erdoğan tarafından sürekli binanın kullanılır hale gelen bir bina olması, ayrıca TBMM ile birlikte sürekli ziyaret edecek olduğu yerlerden birisi olduğu belirtiliyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder