Güncel

Erdoğan: Onlar Gezi Parkı Gençleri Değildi!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı oturumda yaptığı açıklamalar ile Türkiye‘yi ayağa kaldıracak bir açıklamada bulundu. Dünyada yaşanan terör olaylarına bu sefer değinmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimine karşı millet tarafından, vatanını ve bayrağını sevenler tarafından püskürtüldüğüne ve büyük bir ders verildiğine değinerek, o gece sokağa çıkanların Gezi Parkı gençleri olmadığını iddia etti.

Gezi Parkı İçin Çıkanlar Sokağa Çıkmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından bu açıklama ardından özellikle vatandaşların sosyal medya sayfalarından bu açıklamaya karşı sert tepkiler gösterdikleri ve bu açıklamanın çok ciddi bir sıkıntı olduğunu ifade etti.

Erdoğan, Türkiye’nin kültür açısından daha çok fazla gelişmesi gerektiğini, şuan kültür açısından gelişemediğimizi ifade ederek, bunun giderilmesine yönelik uygun adımları atmaya devam ettiklerini ifade etti.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder