Teknoloji

Galaxy J7 (2017) ve Galaxy J5 (2017) Video Yayınlandı

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Galaxy J7 (2017) ve Galaxy J5 (2017) modeline dair bugün yeni bir video yayınlandı. Akıllı telefon dünyasının dikkat çekici modellerinden birisi olan ancak orta seviye cihazlar olan J serisi cihazlar, kullanıcılardan dikkat çekerken, akıllı telefona dair uygulama ve diğer donanımsal özelliklerin birebir dikkat çekici donanımsal özelliklerinin olduğu belirtilmekte.

Yeni Videolar Dikkat Çekici.

Galaxy J7 (2017) ve Galaxy J5 (2017) modellerine dair yayınlanan videoların dikkat çektiği olduğu ifade edilirken, kullanıcılara gerek batarya, gerek kamera, gerek ise donanım ile yazılım anlamında en iyi cihazları en uygun fiyatla sunmaya çalışacak olduğu ifade edilmekte. Yeni cihazın ne zaman tanıtılacak olduğuna dair ise şuan için bir bilginin söz konusu olmadığının altını çizelim.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder