Teknoloji

Galaxy S9 Hakkında Yeni İddialar!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Yeni modelde daha farklı özellikler barındırması beklenen Galaxy S9 modelinin, ekran konusunda kullanıcılarına iddialı bir ekran sunacak olduğu, ancak sunulacak olan bu ekranın Super AMOLED mi, yoksa farklı bir ekran formatında mı olacak olduğunun da bilinmediği ifade ediliyor. Bugüne kadar binlerce cihaz tanıtan şirketin Galaxy S9 ile birlikte yeni ekran temaları ve panellerine de giriş yapabilecek olduğu iddia ediliyor.

Yeni Teknoloji.

Galaxy S9 modelinde iddialara göre kullanıcılar tarafından beklenen esnek ekran özelliği bir süre daha gecikebilecek ve bununla sınırlı kalınmayarak, şirket tarafından cihaza özel bir takım özelliklerin söz konusu olabileceği ifade ediliyor. Cihazda yer alacak olan bir diğer özelliğin ise tamamen çerçevesiz bir ekran sunulacak olmasının olabilecek olduğuna yönelik tartışmalar. Zira cihazın ekranının tamamen çerçevesiz olabilecek olduğu belirtiliyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder