Güncel

İngiltere Savaş Uçaklarını Havalandırdı!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

İngiltere, bugün ani bir şekilde savaş uçaklarının havalandırıldığını açıkladı. Gizlilik içerisinde havalanan savaş uçaklarının daha sonradan neden dolayı havalandırıldığının anlaşıldığı ve neden olan ülkenin Rusya olduğu açıklandı. Dünyada yayılan ve son olarak İngiltere’yi vuran terörizmin ardından kırmızı alarm seviyesinde olan ülke, güvenliği en üst düzeye çıkarırken, havadan ve karadan olmasının yanında denizden gelebilecek olan tehditlere karşı güvenlik güçlerinin en üst seviyede çalışmasını sağlıyor.

Rus Savaş Uçakları Ne Yaptığını Bilmiyor.

Dünyanın soğuk ülkesi olarak anılan Rusya, zaman zaman savaş uçaklarını bazı ülkelerin çok yakınından geçirebiliyor. Bu durumun verdiği rahatsızlık ve endişe ise savaş uçaklarının boş yere havalanmasına sebep olurken, aynı şekilde İNGİLTERE sınırına çok yakın bölgeden geçen ve İngiltere Hava Sahasını işgal eden bir Rus savaş uçağı dolayısı ile bugün İngiltere’nin 2 savaş uçağını havalandırmak zorunda kaldığı belirtiliyor. İngiltere, tarafından savaş uçağının İskoçya’dan kaldırıldığı belirtilmekte.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder