Güncel

İzmir’i Sel Aldı!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

İzmir, bugün öğlen 14.00 sularında başlayan yağmur sonrasında adeta felç oldu. Türkiye’nin en büyük 3. şehri olmasına rağmen belediye tarafından aktif altyapı ve yer üstü çalışmalarının yapılmaması, rögarların aktif olarak düzenli temizlenmemesi gibi sonuçlar neticesinde su birikintileri şehirde hayatı felç etti. Özellikle Konak civarına yakın bölgeler ile alçakta kalan bölgelerde vatandaşların mağdur olduğu ifade edilirken, vatandaşlar CHP yönetimi altında olan belediyelere isyan etti.

Ankara’da Benzerleri Oluyor.

Ancak CHP’li belediyelere yüklenen vatandaşların yanında Ankara’da da zaman zaman tünellerin yağışlar dolayısı ile kapandığı, bu sorunun tüm Türkiye genelinde olan sorun olduğu ve çözümüne yönelik gerek çalıştırılan mühendisler, gerek ekipler tarafından hiçbir zaman tam önlem alınmadığı gözlemleniyor. Özellikle İzmir’de her bir bölgenin yağış almasının ardından büyük bir kaos yaşandığı, vatandaşların işten çıktıktan sonra eve gidemez hale geldikleri bölgeler olduğundan bahsediliyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder