Yemek

Ramazan Ayında Bunlara Dikkat

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ramazan ayında vatandaşların dikkat etmesi gerektiği konulardan birisinin sahte gıdalar olduğunu açıkladı. Vatandaşların Ramazan ayında sağlık açısından bir takım sıkıntıları beraberinde gelen ürünlerin satışının olduğuna değinen uzmanlar bu konunun ciddi bir sorun olduğunu ve vatandaşların bu konuda dikkatli olmaması durumunda zehirlenme ve benzeri vakalarında söz konusu olabildiğini ifade etti.

Hemen Bildirin.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, vatandaşların bu tür bir gıda sahtekarlığı ile karşı karşıya kalması durumunda hemen ilgili ekiplere durumu bildirmesi gerektiği, eğer ki ekipler tarafından bildirilmiyor ise polisin aranmasının söz konusu olabildiği ifade etti. Vatandaşların sahte gıda dolayısı ile her sene ciddi sıkıntılar yaşayabildikleri biliniyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder