Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada cam silmek rüya sahibinin dertlerinin ve sorunlarının olduğuna işaret eder. Cam silmek kısa bir zamanda bu sorunların biteceğine, kendine beyaz bir sayfa açacağına, rahat geçirecek bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek hayırlıdır. Rüyayı gören kişi yeni gelir kapıları açmak için kendine iş kuracağına, maddi sıkıntılarının biteceğine, genel hayatta yaşanan sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek iş hayatında olan başarısının daha çok artacağına, itibar sahibi olacağına, eski bir tanıdıktan maddi anlamda yardım alacağına, yaşadığı sıkıntıların tez bir zamanda son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Cam Silen Birini Görmek

Rüyada cam silen birini görmek atılacak yeni adımlara yorulur. Bu attığı adımlardan maddi anlamda kazançlı çıkacağına, aile içi huzursuzluğun yakın bir zamanda biteceğine, aynı zamanda yaşanacak hayal kırıklıklarına da alamettir.

Rüyada Cam Sildiğini Görmek

Rüyada cam sildiğini görmek rüya sahibinin tüm sorunlarının ortadan kalkacağına, maddi sıkıntıdan kurtulmak için iş yeri açacağına, hedeflediği gibi para kazanacağına, işlerinin yakın bir süreçte toparlanacağına alamet eder.

Rüyada Kirli Cam Silmek

Rüyada kirli cam silmek akraba ziyaretinin söz konusu olacağına alamet eder. Aynı zamanda eski yaşadığı utanç verici olaylardan kurtulmak için bir takım işler yapacağına, en sonunda feraha kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada Cam Silen Erkek Görmek

Rüyada cam silen erkek görmek uzun zamandır yaşayamadığı sevinci yaşayacağına, yardıma muhtaç olan insanlara uslanmadan yardım etmeye devam edeceğine, heyecanlı geçecek bir döneme giriş yaptığına işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Camını Silmek

Rüyada başkasının camını silmek hayallerinin gerçekleşmesinin yakın olduğuna yorulur. Sizden yardım bekleyen bir dostunuza veya akrabanıza hiç düşünmeden yardım edeceğinize delalet etmektedir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder