Rüya Tabirleri

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada düşmek ile ilgili çok farklı yorumlar vardır. Sizde bu rüyanın tabirini en ince detayına kadar ne anlama gelir teriminin anlamını öğrenmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek birden fazla anlam taşımaktadır. Bu anlamlar düştüğünüz yerin neresi olduğu, düşme şiddetiniz gibi konular ile anlam değişikliği göstermektedir. Bu rüya genel olarak hayırlı bir rüyadır. Rüyada gördüğünüz bu şey maddi anlamda başarılı işler yapacağınıza işarettir. Rast gitmeyen bazı işlerinizde düzelebileceği ve tekrar eski haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek hayırlı bir rüyadır. Ancak düştüğünüzde herhangi bir yeriniz yaralandıysa veya kanadıysa borçlanacak duruma geleceğinize, işlerinizin rast gitmeyeceğine ve maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek uzun zamandır yaşadığınız sıkıntılardan ve mutsuzluktan çok yakın zamanda kurtulacaksınız demektir. Aksine denize düştüğünüzde acı hissediyorsanız sıkıntılarınızdan ve mutsuzluktan biraz zor bir şekilde kurtulacaksınız demektir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek maddi anlamda kuşkularınız olduğuna işarettir. Yakın zamanda sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Aynı zamanda yine yakın zamanda hayatınızda çok büyük değişikliklerin olacağına işaret eder.

Rüyada Ayağı Kayıp Düşmek

Rüyada ayağı kayıp düşmek hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya felaket anlamına gelmektedir. Yakın zamanda maddi ve manevi açıdan felakete uğrayacağınız işarettir.

Rüyada Birinin Üstüne Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin üstüne düştüğünü görmek düşmanınızın size karşı galip geleceğine ve itibar seviyenizin düşeceğine işarettir.

Rüyada Harabe Yere Düşmek

Rüyada harabe yere düşmek hayırlı bir rüya değildir. İyi bir durumdan kötü bir duruma düşeceğinize işarettir. Bu durum maddi veya itibar durumu olabilir.

Rüyada Yüzüstü Düşmek

Rüyada yüzüstü düşmek rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine, maddi ve manevi anlamda kuşkuya düşeceğine işarettir.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin adının kötüye çıkacağına ve itibarının ciddi anlamda düşeceğine işarettir.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkıp Düşmek

Rüyada yüksek bir yere çıkıp düşmek rüya sahibin ulaştığı başarılarının birden yok olacağına işarettir.

Rüyada Yere Hızlıca Düşmek

Rüyada yere hızlıca düşmek rüya sahibinin bazı sırlar öğreneceğine ve bu sırları ömrü boyunca saklamak zorunda olacağına işarettir.

Rüyada Boş Bir Yere Düşmek

Rüyada boş bir yere düşmek rüya sahibinin eşinden ayrılacağına işarettir. Tam düşerken uykusundan uyandığında ayrılığın eşiğinden düşeceğine işarettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder