Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada fare görmek genellikle hayra yorumlanmıştır. Ancak ne yazık ki rüyayı görüş şekliniz bu rüyanın tabirini değiştirebilmektedir. Fare görmek bolluk ve bereketin habercisidir. Fareler yemek olduğu yerlerde oldukları için eve girecek yeterli miktarda paraya yorumlanır.

Rüyada görülen fare maddi anlamda feraha kavuşacağınıza, var olan sıkıntıların hepsinin son bulacağına, zedelenen itibarın tekrar artacağına, aile içi huzurun artacağına, eşinizle beraber mutlu bir hayat geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek bolluk ve bereketin yakın zamanda başlayacağına, çektiği sıkıntıların son bulup yerini huzura bırakacağına, aile içi sıkıntılar varsa biteceğine, iş hayatında başarılı biri olmaya delalet eder.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek sinsi ve tehlikeli bir düşmanın varlığına yorulur. Bu düşman öyle güçlüdür ki içten içe planlar yaparak sizi alt etmeye çalışır. Ancak yakın bir zamanda azminiz ve gücünüz sayesinde düşmanınızı alt edeceğinize yorulur.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek sıkıntılı günlerin çok yakın bir zamanda biteceğine, mutsuzluğun yerini sevince bırakacağına, gelecekte bir işe girişip bu işten yüksek paralar kazanacağına, çektiği acı, keder ve hasretin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibinin elinde olduğu maddi durumun birileri tarafından dikkat çekeceğine, düşmanlarının yakın zamanda gün yüzüne çıkacağına, dostların ve düşmanların kim olduğu bilmesi gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek sıkıntılı günlerin başlayacağına, huzursuz bir hayat yaşayacağına, ailesinin yanında olması nedeniyle kendini her daim güvende hissedeceğine, kısmetinin kapalı olması sebebiyle içine kapılacağına ve öz güven kaybı yaşayacağına yorulur.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek iki şekilde yorumlanır. Birincisi; rüya sahibinin çok güçlü bir düşmanı olduğuna, bu düşmanın size zarar verebilmek için her zaman arkanızda olduğuna, siz bilmeden sizin hakkınızda iş yaptığına işaret eder. İkincisi; rüyayı gören kişinin uyanık ve var olan her fırsatı iyi değerlendirecek biri olduğuna yorulur.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek hiç hayırlı değildir. Rüya sahibinin evine girebilecek kadar yakın olan büyük ve tehlikeli bir düşmanı olduğuna, bu düşmanın size ve ailenize zarar verebilmek için adeta fırsat kolladığına, yakın bir dostunuzda hainlik göreceğinize ve bunun sonucunda moralinizin bozulacağına delalettir.

Rüyada Fare Isırması

Rüyada fare ısırması rüyayı gören kişinin iradesini her daim kontrol edebilecek bir gücünün olduğuna, zararlı alışkanlıklara başlamayacağına, sorumluluk sahibi biri olacağına, ağzına haram lokma sokmadan hayatını devam ettireceğine işarettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder