Rüya Tabirleri

Rüyada Gülmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada gülmek birçok tabiri olan rüyalardan dır. Gülmek, saflığa ve masumiyete tabir edilir. Rüya sahibinin bu saflığı yüzünden doğru düzgün bir iş yapamayacağına, rakiplerinden her zaman bir adım geri olacağına işaret eder.

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek aşırı fazla saflığın olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin üzerinde bulunan saflığı yüzünden bir türlü huzur bulmayacağına, başka biriler tarafından dışlandığına, önemli işlerin rüyayı gören kişinin yapmaması gerektiğini söyleyen birileri olduğuna işarettir.

Rüyada Çok Gülmek

Rüyada çok gülmek yeni başlangıçların olacağına, hayatında bazı şeylerin değişeceğine, hayatı boyunca her daim mutlu olacağına, iş hayatında başarılı ve kararlı biri olduğuna, itibarın hiç zedelenmeyeceğine delalettir.

Rüyada Kahkaha İle Gülmek

Rüyada kahkaha ile gülmek sanıldığı gibi hayırlı değildir. Aksine hayatında huzursuzlukların baş göstereceğine, ne yaparsa yapsın sıkıntıların üstesinden gelemeyeceğine, yakın bir zamanda yaşanacak çok üzücü bir olay karşısında ağlayacağına anlamına gelir. Bu süreçte yapacağı hareketleri yapmadan önce iki defa düşünmesi gerektiğine de yorulur.

Rüyada Namazda Gülmek

Rüyada namazda gülmek rüya sahibinin beklediği bir haberin olumlu olacağına, tüm bekleyişlerin son bulacağına, başka birilerine sağlayacağı iş sayesinde eve girecek olan güzel paraya, bolluğun ve bereketin bitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Gülme Krizine Girmek

Rüyada gülme krizine girmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin edebinin ve adabının yeteri kadar olmadığına ve bunun sonucunda başına durduk yere dert alacağına, ortamlarda nasıl davranacağını bilmeyeceğine, küçük düşürüleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada Gülerek Uyanmak

Rüyada gülerek uyanmak hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin yüzünün asık kalmayacağına, zorlukların karşısında dimdik duracağına ve bundan sebeple her sorunu kafaya takmayıp ne olursa olsun mutlu bir hayat geçireceğine neden olur.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder