Rüya Tabirleri

Rüyada Islanmak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada ıslanmak çoğu tabirci tarafından hayra yorulmuştur. Ancak her hayrın altında nasıl bir şer varsa bu tabirde de böyledir. Islanmak, rüya sahibinin yakın zamanda büyük bir mirasa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Islanmak

Rüyada ıslanmak rüya sahibinin yakın zamanda maddi açıdan yükselişe geçeceğine işaret eder. Bu yükseliş kazanılacak olan mirastan gelecektir. Maddi durumu iyi olacağı için rakiplerinin beklenmedik şekilde artacağına, sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak çok hayırlıdır. Yağmurda ıslanmak, kısmeti kapalı olan kimseler için kısmetinin açılacağına, maddi açıdan hiç sıkıntı çekmeyecek bir döneme gireceğine, sıkıntılı günlerin uzun bekleyişinin sonunda biteceğine yorulur. Rüyada yağmur altında ıslanmak ile aynı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Hortumla Islanmak

Rüyada hortumla ıslanmak itibarın yükseleceğine, bereketli ve helal kazanca, çoğu kimseler tarafından saygınlık göreceğine, bu aralar girişeceği maddi girişimlerin olumlu sonuç alacağına ve bundan sebeple zenginlik kazanacağına işaret eder.

Rüyada Sağanak Yağmurda Islanmak

Rüyada sağanak yağmurda ıslanmak, öbür tabirden daha hayırlıdır. Yakın bir zamanda tahmin edemeyeceği kadar büyük miktarlı mirasın sahibi olacağına, kem gözlerin odak noktası olmaya, sıkıntılarında başlayacağına delalettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder