Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada kedi görmek ile ilgili birçok yorum vardır. Rüyada kedi görmenin olumlu ve olumsuz tabirleri vardır. Rüyada kedi görmek hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek hakkında birden fazla yorum vardır. Aynı zamanda gördüğünüz kedinin büyüklüğü ve cinsiyeti rüya tabirini değiştirmektedir. Ancak bu rüya genel olarak sıkıntıya düşeceğinize, nankörlüğe, cimriliğe ve ikiyüzlü dost veya eş anlamına gelmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek hizmetçi anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada yavru kedi görmek ev halkından birine yorumlanmaktadır. Bu rüya genel olarak hayırlıdır. Rüya sahibinin hayata bakış açısı her zaman olumlu olmasına, hayattan her daim zevk almasına ve hiç sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek rüya sahibinin bereketsiz zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada gördüğü evin içinde nankör insanlar olduğuna delalet edilmektedir. Rüyada evde kedi görmek hayırlı değildir. Gören kişi hak yolundan çıkmasına, ibadetlerinin bırakacağına ve kötü günler geçireceğine işaret edilmektedir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin gerçek hayatında çok yanlış kişilerle arkadaş olacağına, arkadaşları arasından iyisini ve kötüsünü ayırt edemeyeceğine, çok önemli sırlarını yanlış kişilerle paylaşacağına işaret eder. Rüyada kedi sevmek aynı zamanda gören kişinin sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması rüyayı gören kişinin düşmanları tarafından yenilgiye uğrayacağına işaret edilmektedir. Aynı zamanda imansızlığa, yoldan çıkmaya, büyük sözü dinlememeye delalet edilmektedir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek hayırlı değildir. Rüya sahibine yakın zamanda şansızlıklar gelmesine yorulur. Gören kişinin sevdiği birisi tarafından ihanete uğrayacağına işaret ediliyor.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek hayırlıdır. Rüya sahibinin düşmanlarını birer birer yenilgiye uğratacağına işarettir. Aynı zamanda gören kişinin maddi anlamda ki sıkıntılarının zamanla yok olacağına, itibarının yükseleceğine, saygınlığının artacağına delalettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder