Rüya Tabirleri

Rüyada Korkmak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada korkmak genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır. Bu rüya ile ilgili birçok anlam vardır. Bu anlamları sizlere aşağıda başlıklara ayırarak anlatacağız.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak hayırlara yorulur. Rüya sahibi dindar bir kişiliğe sahipse kıskanılacak mevkiye geleceğine işaret eder. Aksine günahkar bir kişiliğe sahipse yakın zamanda günahlarına tövbe etmeye delalettir. Genel olarak mutluluğa ve sevince işarettir.

Rüyada Çok Korkmak

Rüyada çok korkmak son derece hayırlı bir rüyadır. İş anlamında yapacağınız adımları kendinden emin bir şekilde atacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin güven içinde olacağına işarettir.

Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak hayırlı değildir. Rüya sahibinin çevresinde düşmanlarının artacağına, güvensizlik olacağına ve yakınlarından çekineceğine işarettir.

Rüyada Hırsızdan Korkmak

Rüyada hırsızdan korkmak rüya sahibinin değerli eşyaları hakkında kuşkuya düşeceğine, eşyaların başına herhangi bir şey gelmesinden korkmasına delalettir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korkmak rüya sahibinin büyük hayalleri olduğuna ancak bu hayalleri gerçekleştiğinde üstesinden gelecek kadar bünyesi güçlü biri olamayacağına işarettir.

Rüyada Birinden Korkmak

Rüyada birinden korkmak, korktuğunu görmek ile ilgili aynı anlamları taşımaktadır. Rüya sahibinin edindiği arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Korktuğunu Görmek ve Kaçmak

Rüyada kaçmak rüya sahibinin mutlu olacağına ve maddi açıdan iyi bir konuma geleceğine işarettir.

Rüyada Şeytandan Korkmak

Rüyada şeytandan korkmak sanıldığı gibi kötü bir rüya değildir, aksine hayırlıdır. Gören kişinin işlerinin düzeleceğine ve terfi alacağına delalet edilir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak hayırlı değildir. Rüya sahibinin düşmanı tarafından eziyete uğrayacağına işarettir. Aynı zamanda laf işiteceğine, sıkıntılı dönemler geçireceğine işarettir.

Rüyada Örümcekten Korkmak

Rüyada örümcekten korkmak kötü huylu ve kötü amaçlı bir kadının varlığına işarettir. Ancak bu kadından korkmanız gerekmediği işaret edilmektedir. Çünkü yakın zamanda işlerinizin güzel olacağına ve aile hayatında ki sıkıntıların biteceğine delalet edilmektedir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder