Rüya Tabirleri

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada limon görmek yakın zamanda gittikçe büyüyen bir sorunun ortaya çıkmasına işarettir. Limon görmek rüya sahibi için hayra yorulmaz. Tez zamanda yakalanılacak hastalığa, ailesi ve yakın akrabası tarafından sürekli dışlanacak biri olmaya, bir türlü huzurunun olmamasına yorumlanır.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek rüya sahibi için hastalığa işaret eder. Sorunların hiç bitmeyeceğine ve rüyayı gören kişinin canının çok sıkılacağına, kendinden güçsüz insanları aşağılayarak küçük düşüren kimse olmaya anlamlandırılır.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek oldukça hayırlıdır. Rüya sahibi hasta ise hastalığının biteceğine, borçlu ise borçlarının biteceğine, işsiz ise iş bulmasına işaret eder. Aynı zamanda hayatının düzene gireceğine, huzurunun geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek kem gözlerin varlığına yorulur. Rüya sahibi yaptığı başarılı ve kazançlı işler yüzünden yakınları tarafından kıskanılacak biri olacağına, yakın zamanda ummadığı bir yerden çok kötü bir durum ve söz işiteceğine yorulur.

Rüyada Limon Toplamak

Rüyada limon toplamak çok sevdiği bir yakınından hastalık haberi alacağına, bunun üzerine rüya sahibinin kedere ve üzüntüye düşeceğine yorulur. Aynı zamanda limon toplamak beklemediği bir yerden rızk alacağına delalettir.

Rüyada Limon Sıkmak

Rüyada limon sıkmak rüya sahibinin beklemediği bir yerden oldukça sevindirici bir haber alacağına, eski şifasının ve enerjisinin yakın bir zamanda geri döneceğine yorulmakta dır.

Rüyada Limon Almak

Rüyada limon almak hayra yorulmaz. İtibarın zarar göreceğine, üzüntü ve sıkıntı çekeceğine, iş hayatında sorunlarla baş başa kalacağına, yardıma muhtaç biri olmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Limon Görmek

Rüyada yeşil limon görmek çok hayırlıdır. Çektiği sıkıntı ve kederin son bulacağına, hastalığı varsa çok yakın zamanda şifa bulmasına, borcu varsa kapanmasına, iş yerindeki sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada Birinden Limon Almak

Rüyada birinden limon almak aldığı kişiyle sıkıntılı durumlar yaşayacağına, yakın arkadaşları ile arasının bozulacağına, sosyal açıdan yıkılmış duruma gelmeye işaret eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder