Rüya Tabirleri

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada mezar görmek rüya sahibinin yaptığı bazı günahların bağışlanması için ilahi varlığa sığındığına işaret eder. Mezar görmek maddi ve manevi anlamda iyi bir konuma geleceğine, hayırlı bir işe girip yüksek miktarlarda para kazanacağına delalet eder.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek genel olarak hayırlıdır. Kişi dünyanın zevkine kanmayıp ahiret için çok çalıştığına, hayatında birçok şeyi değiştirme kararı alacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya zinaya batmış kadına da delalet eder.

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezarlığa gitmek kişinin isteyerek veya istemeyerek yaptığı bir günahı ört pas etmek için ilahi güce itaat ettiğin yardıma muhtaç insanlara sürekli yardım ettiğin zekatını fazlasıyla verdiğin günahlarının affı için çok çalıştığına yorulur.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak çok hayırlıdır. Rüya sahibi kendini ömür boyu rahat yaşatmak için elinde olan parayla bir girişim yapacağına, bu girişimin kendisine çok para kazanacağına alamet eder.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezar taşı görmek rüya sahibinin uzun yıllar yaşayacağına, yakın bir zamanda kendisi için çok hayırlı bir kısmet bulacağına, sıkıntıların hafif hafif dineceğine tabir edilir.

Rüyada Kendi Mezarını Görmek

Rüyada kendi mezarını görmek hayırlı değildir. Rüya sahibi yakın bir zamanda psikolojisini n-bozacak bir olay yaşayacağına, içine kapanacağına, zor ve sıkıntılı günlerin yakın olduğuna, yaşama sevincinin azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyada boş mezar görmek kişinin sevdiklerinin kendisine karşı hoş davranışlar sergilemeyeceğine, dostlarının ihanet edeceğine, bundan dolayı hem maddi hem manevi anlamda büyük bir çöküş geçireceğine delalet etmektedir. Rüyada açık mezar görmek tabiri ile aynıdır.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak rüyayı gören kişinin tanıdığı büyük ve itibarı yüksek birinden akıl alacağına, onun yolundan gideceğine, bu kişi sayesinde maddi manevi anlamda çok güzel bir konumda olacağına alamet etmektedir.

Rüyada Mezarlıktan Geçmek

Rüyada mezarlıktan geçmek rüya sahibinin psikolojik bakımdan sıkıntıları olduğuna, yakın zamanda kötü bir olay yaşayacağına, psikolojik durumundan dolayı öz güveninin düştüğüne ve çaresiz kaldığına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Görmek

Rüyada ölmüş birinin mezarını görmek o kişiye dua etmesi gerektiğini dile getirir. Bu rüyanın anlamlı bir tabiri olmamakla birlikte rüyasında mezarını gördüğü kişiye sık sık dua etmesi gerektiğini gördüğü bu rüya açıklar.

Rüyada Mezarlıkta Dolaşmak

Rüyada mezarlıkta dolaşmak kişinin gereksiz arkadaşlarının olduğuna, bu arkadaşlarının kendisine faydadan çok zararın olduğuna, yakın bir zamanda bu arkadaşlarından ilişkisini kesmesi gerektiğine alamet etmektedir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder