Rüya Tabirleri

Rüyada Mezarlıkta Gezdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada mezarlıkta gezdiğini görmek genel olarak hayra yorulmuştur. Mezarlıkta gezdiğini görmek var olan kötü huy ve davranışlarından vazgeçme kararı alacağına işaret eder. Bundan dolayı rüya sahibi ailesinde yakın akraba ve dostlarından tebrik mesajı alır.

Bu rüya aynı zamanda geçmişte telafisi olmayan hataları bir daha yapmayacağına, maddi ve manevi anlamda üst kademede yer alacağına, huzur dolu bir yaşam sürdüreceğine ancak bu huzurun düşmanlarınız tarafından engelleneceğine delalet eder.

Rüyada Mezarlıkta Gezmek

Rüyada mezarlıkta gezdiğini gören kimse çok büyük girişimlerin söz konusu olacağına, maddi anlamda karşısına çokça fırsat geleceğine, fırsatları doğru kullanarak zenginlik elde edeceğine, başarılarının kıskanılacak duruma geleceğine alamet eder.

Bu rüya her zaman hayra yorulmaz. Kişinin iş hayatında oluşan dağınıklığın gün geçtikçe büyüyeceğine, planladığı girişimlerin hiçbirinin tutmayacağına, bundan dolayı sıkıntılı ve dertli günler göreceğine yorulur.

Rüyada Gece Mezarlıkta Gezdiğini Görmek

Rüyada gece mezarlıkta gezmek rüyayı gören kişinin yavaştan psikolojik sıkıntılarının başlayacağına, bunun sebebinin iş, aile ve aşk hayatı olacağına, düştüğü bataklıktan kurtulmak için her yolu deneyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Mezarın Üstünde Gezmek

Rüyada mezarın üstünde gezmek çok hayırlıdır ve kazanılacak büyük bir şöhreti müjdeler. Kişi yakın zamanda girişeceği veya kuracağı işten çok yüksek miktarlarda paralar kazanacağına, kem gözlerin sürekli üstünde olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Mezarlığın İçinde Gezdiğini Görmek

Rüyada mezarlığın içinde gezdiğini görmek canını sıkan, hayatı zorlaştıran insanları bir bir hayatından sileceğine, çok kazançlı bir iş kuracağına veya kazançlı bir işin başına geleceğinize, parasal sıkıntılarınızın nihayetinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada Mezarlık Ziyaretinde Bulunmak

Rüyada mezarlık ziyaretinde bulunmak rüya sahibinin hapiste olan bir arkadaşını ziyarete gideceğine veya o arkadaşının serbest bırakılacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin yakın akrabasından hasta olan birinin ziyaretine gideceğine de işarettir.

Rüyada Aile Mezarlığında Gezmek

Rüyada aile mezarlığında gezmek çok hayırlıdır. Eş ve çocukları ile uzun yıllar yaşayıp saadet içinde geçinmeye tabir edilir. Ailede düzenin sağlanacağına, sıkıntıların bir bir yok olacağına, ailevi sorunların çözüleceğine alamettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder