Rüya Tabirleri

Rüyada Muz Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada muz görmek bir yandan hayırlı diğer yandan da olumsuz bir rüyadır. Olumlu olan tarafı muzu gören kimse her işini ahireti düşünerek yaptığına, bu sayede dini sorumluluklarını yerine getirdiğine yorulur. Bu rüya hakkında olumsuz olan yorum ise şu şekilde; rüya sahibinin veya yakınından birinin yakın zamanda hapse gireceğine ve bundan sebeple keder ve sıkıntı içinde olunacağına yorulur.

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek dini sorumluluklarını yerine getiren biri olduğuna, çok istediği bir şeyi erteleyeceğine, kendisinde bulunan saklı bir mala işaret eder. Rüya sahibi nereye giderse gitsin etrafına mutluluklar ve neşeler saçan biri olduğuna işarettir.

Rüyada Muz Yemek

Rüyada muz yemek rüya sahibinin ölümünün yaklaştığına, başka birinin muz yediğini görmesi ise o kişinin ölümünün yaklaştığına işaret eder. Bu süreçte Allah (C.C) a bol bol dua etmesi gerektiğini söylememiz gerekiyor.

Rüyada Muz Almak

Rüyada muz almak hayırlı değildir. Rüya sahibinin dini sorumluluklarını yerine getirmediğine, yaşayacağı baz olaylardan sonra bu durumun tamamen değişip yerini dini sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getiren biri olacağına yorulur.

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyada muz ağacı görmek hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden yaşayacağına, yanlış kişi ile evlilik yaptığı içi aile içi sıkıntıların ve huzursuzlukların bitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Olgunlaşmış Muz Görmek

Rüyada olgunlaşmış muz görmek aşka yorulur. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevdiği kişi ile birlikte yeni bir aşka yelken açacağına ancak bu ilişkiyi ailesinin desteklemeyeceğine, bundan sebeple mutluluk ve huzurun kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Çürük Muz Görmek

Rüyada çürük muz görmek arkadaş konusunda şansının hiçbir zaman yaver gitmeyeceğine, şuanda var olan sağduyulu bir dostu sayesinde iş yerinde terfi almaya ve huzurunun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Soyulmuş Muz Görmek

Rüyada soyulmuş muz görmek rüya sahibinin iş hayatında sıkıntıların çoğalacağına, ailesinden yardım alıp tüm sorunlarının üstesinden geleceğine, evlilik hayatını mutlu mesut geçireceğine işaret eder.

Rüyada Muz Dağıtmak

Rüyada muz dağıtmak yorgunluğa delalet eder. İş hayatı yüzünden bunalıma gireceğine, aile ile vakit geçirmemeye, bundan dolayı tatile çıkacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edip bol sevap kazanacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Muz Görmek

Rüyada yeşil muz görmek yardımseverliği sayesinde kısmetinin açılacağına, iş hayatında terfi almaya, kısmetinin açılacağına, zor olmayan bir hayat geçireceğine ve mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder