Rüya Tabirleri

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada nar görmek genellikle hayırlara yorulmuştur. Rüyada görülen nar sizlere iyi haberlerin geleceğinin işaretidir. Rüyayı gördüğünüz zamanda ki durumunuz rüyanın tabirini değiştirmektedir. Örnek olarak eğer bunu gördüğünüzde bekar iseniz kısmete, evli iseniz çocuğa delalet eder.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek son derece hayırlıdır. Bekar kimseler için kısmetin ayağına gelmesine, evli kimseler için hayırlı bir çocuğa, maddi sıkıntılar çeken biri için yakın zamanda sıkıntıların biteceğine işarettir. Bu rüyayı kış ayında görmek çok daha hayırlıdır. Bolluğun ve bereketin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek rüya sahibinin hayırlı bir kimse olduğuna işaret eder. Bu kimse o kadar alçak gönüllüdür ki kendisine gelen malın çoğunu yardım bekleyenlere gönderir. Hiçbir zaman cimrilik yapmaz, amacı cebini doldurmak değildir. Aynı zamanda zenginlikle ilişkilendirilir.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek hasta kimseler için yakın zamanda sağlığına kavuşmasına, çektiği tüm maddi sıkıntıların yakın zamanda son bulacağına, hayata bakış açısının değişeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak hayırlı değildir. Rüya sahibinin haksız kazanç elde edip zengin olacağına, yaptığı kötü işlerin sonunda büyük sıkıntılar çekeceğine, huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada Nar Taneleri Görmek

Rüyada nar taneleri görmek altına işaret eder. Yakın zamanda elinize geçecek altına ve bu sayede zengin olup yüzünüzün güleceğine, verdiğin emeğin karşılığı olarak maddi anlamda sıkıntı çekmemeye, mala ve mülke yorumlanır.

Rüyada Ayıklanmış Nar Görmek

Rüyada ayıklanmış nar görmek şansa yorulur. Rüya sahibinin şansının çoğalacağına, girdiği her işten zaferle ayrılacağına, iş hayatında güzel ve kalıcı dostluklar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Nar Almak

Rüyada nar almak nar görmek ile aynı anlamı taşıyabilir. Nar almak rüya sahibinin yakınlarıyla yapacağı ortak bir iş sayesinde maddi anlamda yükseleceğine yorulur.

Rüyada Nar Ekşisi Görmek

Rüyada nar ekşisi görmek sıkıntılı günlere işaret eder. Rüya sahibinin uzun yıllar boyunca geliri düşük bir işte çalışmak zorunda kalacağına işaret eder. Sıkıntıları bittiğinde gireceği yeni işten ummadığı kadar büyük paralar kazanmasına yorulur.

Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyada nar suyu görmek kazanca işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayırlı işler sonucunda kazanacağı yüklü miktarda paraya, istediği itibara ulaşmaya işaret etmektedir.

Rüyada Nar Satmak

Rüyada nar satmak hayırlı değildir. Rüya sahibinin dünyanın güzelliğine yenilip ahireti düşünmediğine, kazanacağı büyük bir zenginliğe, dosta veya itibara yorumlanır.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder