Rüya Tabirleri

Rüyada Oynamak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada oynamak çoğu rüya tabircisi tarafından hayra yorulmuştur. Oynamak bir yandan da hayırlı olmayan rüyalardan dır. Genel olarak mutluluğa ve sevince işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda çektiği sıkıntıların yerini huzura bırakacak işler yapacağına yorulur.

Rüyada Oynamak

Rüyada oynamak rüya sahibinin ahireti düşünmeden bazı kötü davranışları yaptığına, cimri kimse olmaya, başkalarını düşünmeden hareket ettiğine ve sıkıntıların başlayacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin duygularının zayıf olduğuna ve harama yönelen birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak hayırlıdır. Rüya sahibinin akıllı kimse olduğuna, yaptığı işler karşılığında maddi anlamda güzel kazançlar sağlayacağına, geleceğini düşünerek hareket edip zafere ulaşan kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Futbol Oynamak

Rüyada futbol oynamak top oynamak ile aynı anlamı taşır. Önüne çıkan sıkıntılara doğru kararlar verip tek tek üstesinden geleceğine, başarılı biri olacağına, yaptığı işler sayesinde aile, dost ve akrabalardan tebrik alacağına, hangi ortama girerse girsin saygı gösterilecek birisi olacağına yorulur.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak arkadaşları sayesinde birçok işin üstesinden geleceğine, aklında olan fikirlerin yakın zamanda gerçekleştireceğine, maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeden güzel bir ömür geçireceğine, ibadetlerinden yoksun olacağına, yeni bir iş girişimine gireceğine yorulur. Eğlenceli ve etrafına mutluluk saçan biri olacağına işaret eder.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak rüyada oynadığını görmek ile aynı tabiri taşımaktadır. Oyun rüya sahibinin dini düşünmeden büyük günah işleyeceğine, huzurunun yaptığı kötülükler yüzünden bozulacağına, aile içi kavgaların çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynamak rüya sahibinin riskli işlere girişip iflas edeceğine, dost sandığı kimselerin ondan uzaklaşacağına, kısmet konusunda şanslı olduğuna, lider görünümlü kimselerdir.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyada köpekle oynamak çok hayırlıdır. Eli açık ve insanları seven kimse olduğuna, dünyanın nimetlerine düşmeyeceğine onun yerinde sonsuzluğu tercih edip ibadetlerinin eksiksiz yerine getireceğine, girdiği yerlere huzur ve şans getiren kimseye yorulur.

Rüyada Voleybol Oynamak

Rüyada voleybol oynamak rüyayı gören kişinin güçlü bir kişiliğinin olduğuna yorumlanır. Hayatı boyunca arkadaşlarından yardım alarak iş yapacağına, iş hayatının düzensiz geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynamak, mevsiminde görülen ve mevsiminde görülmeyen olarak iki farklı anlam taşır. Mevsiminde görülen kar çektiği sıkıntıların, maddi zorlukların, hastalıkların biteceğine, mevsiminde görülmeyen kar ise sıkıntıların, maddi zorlukların, hastalıkların başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Okey Oynamak

Rüyada okey oynamak hayırlı değildir. Rüya sahibinin riskli işlere girip batacağına, maddi sıkıntıların çoğalacağına, insanlara eziyet edeceğine, haksız ve haram kazanca, aile içi sıkıntıların bitmeyeceğine alamet eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder