Rüya Tabirleri

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada para görmek hayırlı olmayan rüyalardan dır. Rüyada görülen paranın görülüş şekli rüya tabirini değiştirmektedir. Para, kısmete, sıkıntıdan sonra mutluluğa, uzun uğraşlar verdiği istediği bir işin gerçekleşeceğine, yeni dostluklar edinmesine yorulur.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genel olarak hayırlı değildir. Gösterişe, yalan söz söylemeye, kötü davranışlar sergilediğine işaret eder. Diğer bir yönden para görmek, yeni dostluklara, bekar için kısmet evli için evlat sahibi olacağına, rızkının çoğalacağına, itibarın yükseleceğine işarettir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek hayırlıdır. Kağıt para uğraşlarının sonucunu almaya, düşlediği hayata kavuşacağına, iş yerinde terfi almaya, sabrının yükseleceğine ve aile içi maddi sıkıntıların biteceğine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibine yakın zamanda yüklü bir miktarda ödeme yapılabilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek dedikoduya, elindeki mal varlığının yakın zamanda yok olacağına, günah işlemeye, insanların gözünden düşeceğine ve boş konuşmalara delalet eder.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak hastalığa ve kedere yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda geçireceğine zayıf bir hastalık yüzünden iş yerindeki itibarın düşeceğine, haksız ve haram kazanca el atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak hayırlıdır. Rüya sahibinin büyük bir şansının olduğuna, rahat geçireceği bir geleceği olacağına, yakında sahip olunacak zenginliğe, eğitim hayatında başarılı ve çalışkan olduğuna delalet eder.

Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada kağıt para almak maddi anlamda hiçbir sıkıntısının kalmayacağına, uğraşlarının sonucunu yakın zamanda fazlasıyla alacağına, patronunun gözüne gireceğine ve bu sayede iş yerinden terfi almaya, aile içi huzurun artacağına yorulur.

Rüyada Dolar Görmek

Rüyada dolar görmek rüya sahibi için ve yakınları için çok hayırlıdır. Büyük uğraşlar sonucu elde edilecek yüklü miktarda paraya, haram kazanca düşmeyeceğine, ailesine sürekli helal lokma yedireceğine, uzun zamandır istediği yatırımları yakın zamanda gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak herkes için yararlı biri olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, beklentilerinin üstünde bir başarı seviyesine ulaşacağına, hayatını hep mutlu ve huzurlu geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak gösterişten uzak olacağına, ekmeğini taştan çıkaracağına, pes etmeyen biri olduğuna, sevdiği varsa eğer yakın zamanda kavuşacağına, bekar ise kısmetinin açılacağına, evli ise aile içi sıkıntıların son vereceğine işarettir.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek gittiği ortamlarda saygı duyulacak ve önemsenecek biri olacağına, şansının her daim açık olacağına, geleceğinin parlak olduğuna, sabrının taşacağına, yüklü miktarda olan paranın varlığına tabir edilir.

Rüyada Çok Para Görmek

Rüyada çok para görmek çektiği sıkıntıların sonucunda istediklerine kavuşacağına, aile içi sıkıntıların biteceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, yalnızlığın ortadan kalkacağına, şansının açılacağına işaret eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

1 Yorum

Yorum Gönder