Rüya Tabirleri

Rüyada Rakı İçmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada rakı içmek hiç hayırlara yorulmaz. Rakı içmek, kişinin dünyanın zevkine kanıp ahiret hayatını düşünmeden haram bir yaşam sürdüreceğine, hak yolundan saptığına, helal olmayan paralar kazandığına işaret eder.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek rüya sahibinin kötü yollara gireceğine, tekin olmayan insanlarla beraber çalışacağına, bundan dolayı haram paralar kazanacağına, hak yolundan çıkmış bir vaziyette olduğuna, gıybet edeceğine, ortalığı karıştıran bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek düş sahibinin sapkınlığı yüzünden birçok insanın gözünden düşeceğine, yakın zamanda büyük bir hastalığa yakalanacağına, kötü ve haram yollara gireceğine, haram bir mal kazanılacağına, bundan sebeple huzuru bozulacağına alamet eder.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rüyada rakı şişesi görmek hayırlı değildir. Rüyayı gören kişi sürekli kötü düşünce içerisinde olduğuna, çoğu durumu yanlış anladığına ve bundan dolayı bazı kişilere yanlış muamele edeceğine yorulur.

Rüyada Birinin Rakı İçtiğini Görmek

Rüyada birinin rakı içtiğini görmek yakın bir kötü dostu veya kötü akrabasının yolundan gideceğine, sıkıntılı işlere girişeceğine, haram mal sahibi olacağına, hak yolundan sapıp ahireti unutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Eşinin Rakı İçtiğini Görmek

Rüyada eşinin rakı içtiğini görmek rüyayı gören kişinin hayatını önemsemediğine, yarardan çok zarar verecek arkadaşlıklar kuracağına, maddi anlamda tutumlu olmayacağına, bundan nedenle parasal sıkıntıların süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Rakı Satın Almak

Rüyada rakın satın almak hayırlıdır. Kişinin hayatını bozan sıkıntıların ve ağır geçimsizliğin bitmesi için harekete geçeceğine, bu uğraşın düş sahibi için olumlu yönde gideceğine ve bunun sonucunda tüm dertlerinin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada Rakı Dökmek

Rüyada rakı dökmek sıkıntılı geçecek günlerin habercisidir. Çevresinde yalan söyleyen birçok insan olduğuna, yalanlarla geçecek bir hayat süreceğine, maddi geçimsizlik yaşayacağına rivayet eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder