Rüya Tabirleri

Rüyada Rüzgar Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada rüzgar görmek esinti kuvvetine ve yönüne göre farklı tabirler içermektedir. Rüzgar görmek rüya sahibinin durumuna göre de değişiklik gösterebilmektedir. Hasta bir rüya sahibi rüyada rüzgar görürse yakın zamanda şifa bulmasına, borçlu biri görürse borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgar görmek çok hayırlıdır. Normal yaşantımızda rüzgar nasıl bize mutluluk veriyorsa rüyada görülen rüzgar tabiri de mutlu edecektir. Bu rüyayı bir hasta gördüyse yakın zamanda şifa bulmaya, borçlu biri gördüyse borçlarından kurtulacağına, kısmetsiz biri gördüyse kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada Rüzgar Esmesi

Rüyada rüzgar esmesi rüya sahibinin öz güveninin artacağına, iş hayatında terfi almak için yapması gereken birkaç şeyin üstesinden geleceğine, aile içi ve dost grubunda ki sorunların biteceğine ve sıkıntıların uzun süreden sonra son vereceğine işaret eder. Rüyada rüzgar estiğini görmek hayırlıdır.

Rüyada Şiddetli Rüzgar Görmek

Rüyada şiddetli rüzgar görmek şerre yorulur. Rüya sahibinin yaşadığı şehre felaket geleceğine bu felaketten çok zarar alacağına ve sıkıntıların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sert Rüzgar Esmesi

Rüyada sert rüzgar estiğini görmek hayırlı değildir. Rüya sahibin can sıkıcı olaylarla uğraşacağına, haksız yere küçük düşürülmeye, büyük bir hastalığın başlayabileceğine işaret eder.

Rüyada Evde Rüzgar Esmesi

Rüyada evde rüzgar esmesi aile içinde yaşanan tatsız olayların son bulacağına, rüya sahibinin istediklerine kavuşmasının çok yakın olduğuna, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder.

Rüyada Rüzgar Hortumu Görmek

Rüyada rüzgar hortumu görmek aile içinden bir bireyin rüya sahibinin canını sıkacak işler yapmasına, takati kalmayacağına, sıkıntıların boy gösterdiği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada Rüzgar Çanı Görmek

Rüyada rüzgar çanı görmek genel olarak hayra yorulur.Cesaretin artacağına ve başarılı işler yapacağına delalettir. Önceden yapmaya korktuğu şeyleri artık daha rahat öz güvenli bir şekilde yapacağına işaret eder.

Rüyada Rüzgar Gülü Görmek

Rüyada rüzgar gülü görmek mutluluğa, sevince, aile içi baskılardan kurtulacağına, güzel günlerin çok yakın olduğuna ve sevdiğine kavuşmak için adımlar atmasına delalet eder.

Rüyada Rüzgarlı Hava Görmek

Rüyada rüzgarlı hava görmek rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine, yaptığı kötü işlerin karşılığını almaya yorulur.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder