Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Kestirmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada saç kestirmek ile ilgili kesin bir tabir yoktur. Saç kestirmek bazı durumlardan olumlu olarak yorumlanmışken bazı durumlarda olumsuz yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek çoğu zaman şerre yorulmuştur. Rüyasında saçını kestiren kimse eşi ile kavga içinde olacak, maddi açıdan sıkıntılı bir duruma geleceğine, uzun sürecek keder ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Saçını Kesmek

Rüyada saçını kesmek uğursuzluğa ve bahtsızlığa yorulur. Kişi iş hayatında yaşadığı şansızlıklardan ve aile hayatında yaşadığı kavgalardan bunalıp içine kapanacak demektir. Aynı zamanda şansızlığın bitmesi içinde harekete geçebilir.

Rüyada Birinin Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada birinin saçını kestiğini görmek tanıdığı bir akrabasının veya dostunun bu dönemlerde sıkıntıda olduğuna, rüya sahibi bu durumu bildiğine ancak elinde hiçbir şey gelmediğine alamet eder.

Rüyada Kahkül Kestirmek

Rüyada kahkül kestirmek hayırlıdır. Kişi yeni gireceği dönemde tüm şansının, bahtının ve kısmetinin açık olduğuna, haber beklediği yerlerden olumlu dönüş alacağına, hiç beklemediği kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Saçını Kısa Kestirmek

Rüyada saçını kısa kestirmek şerli tabirler içermektedir. Çok uğursuz geçecek bir döneme gireceğine, tüm sorunların üst üste geleceğine, beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine, huzurunun bozulacak olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çocuğunun Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada çocuğunun saçının kesildiğini görmek güzel haberlerin müjdecisidir. Rüya sahibi ileri ki bir zamanda kendisini çok sevindirecek bir haber alacağına, bu haber sayesinden çoğu sıkıntısının son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Saç Sakal Kesmek

Rüyada saç sakal kesmek hayırlı bir rüya değildir. Kişi kendisi için hayırlı olmayacak bir haber alacağına, bu haberden dolayı tüm yaşama sevincinin bir anda yok olacağına, yardıma muhtaç bir hale geleceği şeklinde yorumlanır.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder