Rüya Tabirleri

Rüyada Şarap İçmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada şarap içmek hakkında net bir tabir yoktur. Şarap içmek bazı durumlarda hayra bazı durumlarda ise şerre yorulur. Uzun zamandır bozmadığı helal kazancının içine haram para soktuğuna işaret etmektedir.

Bu rüya her zaman şerre veya kötülüğe yorulmaz. Rüyayı gören kişi her ne kadar haram para kazansa da hayatında en önemli olacak unsurlardan olan sağlığının yerinde olacağına, ve parasal açıdan geldiği durum sayesinde de mutluluğun yerinde olacağına, dert ve tasa kalmayacağına, hayatın artık kendisine zor gelmeyeceğine, üzerinde büyük bir yük olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek kişi herkese karşı egolu bir tavır takındığına, bundan dolayı itibarda zedelenmeler yaşanacağına, gıybet ettiğine yorulur. Olumlu olarak; kaybettiği sağlığı ve mutluluğu yakın zamanda geri kazanacağının müjdesidir.

Rüyada Kırmızı Şarap İçmek

Rüyada kırmızı şarap içmek kişinin hak yolundan çıkaracak davranışlarda bulunduğuna, ibadetlerini eskisi gibi içten yapmadığına, dünyanın geçici zevkine kandığına, yakın zamanda büyük günahlar işleyeceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Şarap İçmek

Rüyada beyaz şarap içmek hayırlıdır. Rüyayı gören kişi uzun zamandır çektiği sıkıntıların biteceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, iş hayatında istediği mertebeye geleceğine, maddi sorunların yok olacağına alamet etmektedir.

Rüyada Tatlı Şarap İçmek

Rüyada tatlı şarap içmek ile ilgili net bir tabir yoktur. Düş sahibinin ilerde yapacağı bir olayın haberinin vermektedir. Bu olay kendisi için çok sevindirici olacak ancak sevincini düşünemeyecek kadarda kısa olacak demektir.

Rüyada Arkadaşının Şarap İçtiğinin Görmek

Rüyada arkadaşının şarap içtiğini görmek itibarın artacağına insanların bir araya gelip toplu sohbetler kuracak ortamlar kuracağına, zenginlik mertebesine ulaşacağına, zenginliğin tadını iyice çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek zenginliğin müjdecisidir. Rüya sahibi yakın zamanda yaptığı işlerin sonucunda zengin olacak ve hayatın tadını çıkaracaktır. Ancak şişe yere düştüyse bu durumun tam tersi olacak yani fakirleşecek anlamına gelir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder