Rüya Tabirleri

Rüyada Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada şemsiye görmek hakkında hem iyi hem de kötü tabirler vardır. Sizler için rüyada görülen şemsiye hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Şemsiye dosta ve yalnızlığa işaret eder. Rüyanızda kapalı alanda şemsiye açmanız sıkıntılı günler geçireceğine ancak bu sonucunda huzura ve sıkıntıların biteceği bir döneme kavuşacağına delalet edilir.

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek hayırlara yorulur. Görülen şemsiye ilk başta kapalı sonradan açılıyorsa rüya sahibinin sıkıntılı günler içinde olduğuna ve bu sıkıntıların yakın zamanda bir dostun yardımıyla biteceğine işaret edilir. Aynı zamanda bu rüya yalnızlıktan sonra sevdiği bir insana kavuşmak şeklinde de anlam kazanabilmektedir.

Rüyada Siyah Şemsiye Görmek

Rüyada siyah şemsiye görmek kötü arkadaşlıkların varlığına işaret edilir. Rüya sahibi kötü duruma düştüğüne bu arkadaşlarından yardım almaktadır. Ancak o yardımın iyiden çok kötü sonuç vereceğine yorulur. Aynı zamanda sıkıntılı geçen dönemden sonra huzurlu döneme geçeceğine de işaret edilmektedir.

Rüyada Şemsiye Almak

Rüyada şemsiye almak yalnızlığa, itibarın düşeceğine, tüm sıkıntılardan kendi uğraşları sonucu çıkacağına ve yeni dost kazanmaya işaret edilir.

Rüyada Şemsiye Açmak

Rüyada şemsiye açmak oldukça hayırlıdır. İtibarın yükseleceğine ve iş yerinde terfi almaya işarettir. Sevmediği insanlardan kurtulacağına, zor gününde yanında olacak dostların varlığına işaret edilir.

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Rüyada görülen kırık şemsiye hayırlı değildir. Uzun zamandır destek aldığı insanların yok olacağına ve çaresiz kalmaya delalettir. Elinde avucunda olan mal varlığının biteceğine ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Kapalı Şemsiye Görmek

Rüyada kapalı şemsiye hayırlıdır. Rüya sahibinin karşılaşacağı güzel ve kazançlı iş tekliflerine, uzun zamandır kapalı olan kısmetinin açılacağına, elinde olan mal varlığını doğru işler üzerine harcayacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Şemsiye Görmek

Rüyada beyaz şemsiye görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının bazı dostlar sayesinde sıkıntısız geçireceğine ve itibarın yükseleceğine işaret edilir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder