Rüya Tabirleri

Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada uyumak rüyanızdaki durumunuz ile ayrı tabirler vermektedir. Uyumak hakkında net bir yorum öğrenmek için düşünüzde ki durumunuzu önemsemek zorundasınız. Örnek olarak rüyanızda uyumak istiyorsanız tembelliğe işaret eder.

Rüyada Uyumak

Rüyada uyumak hayırlı değildir. Rüyasında uyuduğunu gören kişi tembelliğinden dolayı kendisine emredilmiş olan ibadetlerini yerine getirmeyerek hak yolundan sapacak ve maddi anlamda birçok sıkıntı çekecektir.

Rüyada Sevgiliyle Uyumak

Rüyada sevgiliyle uyumak uzun zamandır giden huzurunuzun eskisi gibi olmasını isteyebilirsiniz, bazı yaşanan olaylardan sonra pişman olabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya psikolojik de olabilir. Yani gerçek hayatınızda sevgilinizle uyumak istiyorsanız bu rüyayı görmeniz gayet normal karşılanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Uyumak

Rüyada eski sevgiliyle uyumak pişmanlık ile yorulur. Düş sahibi yaptığı kötü bir olay sonrasında pişman olacaktır. Aynı zamanda eskiden beraber olduğunuz biriyle tekrardan gönül bağı kurmak isteyebilirsiniz. Sıkıntılı günlerin habercisidir

Rüyada Birini Uyurken Görmek

Rüyada birini uyurken görmek gerçek hayatta gaflete düşmüş ve işlediği günahlardan gözü adeta kör olmuş bir arkadaşınızı uyaracaksınız demektir. Aynı zamanda bu rüya kişinin küs arkadaşlarını barıştırabilecek bir yapıda olduğunu gösterir.

Rüyada Biriyle Uyumak

Rüyada biriyle uyumak elden kaçmış olan bir fırsatın tekrardan ele geçileceğine, bu aldığı fırsatı doğru bir şekilde kullandıktan sonra para, mal ve mülk sahibi olacağına, bunun sayesinde çok huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Camide Uyumak

Rüyada camide uyuma çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişi hayatında yaşadığı her haksızlığı Allah’a bıraktığına, iman dolu bir hayat geçireceğine, ahiret hayatına sıkı sıkı bağlı kalacağına, güzle günlerin yakın olduğuna alamet eder.

Rüyada Uyuma ve Uyanmak

Rüyada uyuma ve uyanmak rüya sahibinin içine düşmüş olduğu gafletin ve cahilliğinin farkına varıp hayatında büyük bir değişiklik yapacağına, aileden destek alarak güzel işler yapacağına, ömür boyunca maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Yatakta Uyumak

Rüyada yatakta uyumak hayırlı değildir. Kişi çok büyük bir cahilliğin içine düşmüş demektir. Aile büyüklerine kötü davranacağına, saygı nedir bilmeyeceğine, kişiliği bozulacağına ve bunun yüzünden itibarında zedelenmeler olacağına yorulur.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

1 Yorum

  • İnsan rüyasında neler görmüyor ki.. Yüksek düştüğünü görüyor, tehlikeli canlılar görüyor.. Rüya defterimiz olsa bu tip ilginç rüyaları not edebiliriz.

Yorum Gönder