Rüya Tabirleri

Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada vurulmak hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin yakın zamanda büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu sıkıntıların uzun süreceğine işaret eder. Rüyada vurulduğunu gören kişinin başına kötü şeyler gelecektir. Vurulmak hakkında daha fazla tabir için alt başlıkları okuyabilirsiniz.

Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak rüya sahibi için hayırlı değildir. Bu rüya sıkıntıların habercisidir. Yakın zamanda hayatı olumsuz yönde değişecektir rüya sahibinin. Haksız duruma düşüleceğine, sıkıntıların çoğalacağına, itibarın düşeceğine yorulur.

Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyada vurulduğunu görmek derde, sıkıntıya, yalnızlığa ve üzüntüye işarettir. Rüya sahibine bazı tanıdıklar tarafından büyük haksızlığa uğratılacağına ve bundan dolayı rüya sahibinin itibarının büyük ölçüde zedeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada Sırtından Vurulmak

Yakın bir dost tarafından rüyayı gören kişiye zalimlik yapılacağına, itibarın yerle bir olacağına, hayırsız dosta, hakkının yenileceğine delalet eder.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüyada tabancayla vurulmak karşılıksız sevgiye ve gönül derdinin başlayacağına yorulur. Yakın zamanda gördüğü birine aşık olacağına ve bu aşkın rüya sahibine büyük belalar getireceğine delalettir.

Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada birinin vurulduğunu görmek rüya sahibinin hakkı olmayan işlere girişeceğine, konuşması gerekmeyen yerde konuşması sonucu başına belalar alacağına ancak bu belaların tez zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak hayırlı değildir. Tabancayla vurulmak tabiri ile aynı yorumları taşımaktadır.

Rüyada Vurulduğunu Görmek Ama Acı Hissetmemek

Rüyada beynimiz biz insanlara acı hissettirmez. Bu nedenle vurulmanın her başlığında acı hissetmek söz konusu değildir.

Rüyada Karnından Vurulmak

Karnından vurulmak rüya sahibinin ahireti unutup dünya zevkine yenik düşeceğine, maddi kazanç sağlamak için insanların hakkını yemeye ve sağladığı kazançlardan sonra başına bela almasına delalettir.

Rüyada Bacağından Vurulmak

Rüya sahibinin çok istediği bir yolculuğa hiçbir zaman çıkamayacağına, sürekli erteleneceğine ve bu isteğinin bir türlü gerçekleşmemesi yüzünden rüya sahibin sıkıntı çekeceğine işarettir. Aynı zamanda felç olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Kalbinden Vurulmak

Kalbinden vurulmak rüya sahibinin aşka yenik düşeceğine, bu aşk yüzünden başına belalar almaya ve sürekli tedirginliği yüzünden bir türlü mutlu olamayacağına ve sevdiğine kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyada Camide Vurulmak

Rüyada camide vurulmak son derece hayırlıdır. Rüya sahibinin dine olan bağlılığı yüzünden birçok kişi tarafından kıskanılacağına, hidayete erenlerden olacağına delalet eder.

Rüyada İğne Vurulmak

Rüyada iğne vurulmak hayırlıdır. Rüya sahibinin hayırlı bir ilim öğreneceğine ve bu ilim sayesine geçimini sağlamaya işaret eder.

Rüyada Öldükten Sonra Vurulmak

Rüya sahibinin bu dünyanın sınav dünyası olduğunu anladığına, ahiret hayatı için uğraşacağına ve hidayete erenlerden olunacağına işarettir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder