Rüya Tabirleri

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada yüzmek çoğunlukla olumlu yorulmuştur ancak rüyanızdaki suyun durumu tabiri değiştirebilmektedir. Yüzmek, iş hayatında yapılacak başarılar sayesinde itibarda yükselme, maddiyatta rahatlama, sıkıntılara son bulacağına işaret eder.

Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzmek iş hayatında çok büyük başarılar sergileyeceğine yorulur. Ticaret ile uğraşan biri yakın zamanda bir ortaklık kuracak ve bu ortaklıktan büyük bir pay elde edeceğine delalet ederken normal çalışan biri işinde zam veya avans söz konusu olabilir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek çoğunlukla rüya sahibinin hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeye kavuşacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur. Olumsuz yorumu ise şu şekilde; yakın zamanda hapis hayatına başlayabilir.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzmek hayırlı değildir. Yapılan iyiliklerin karşılığını alamayacağına, nankörlük yaşayacağına, yanlış kişilere yaptığı iyilikler sonucunda pişman olacağına, üzgün ve mutsuz geçecek bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada Gölde Yüzmek

Rüyada gölde yüzmek haberci rüyadır. Rüyayı gören kişi hayırlı ve tekin olmayan yollarda olduğuna, bu yollardan çıkması için bu rüyanın haber verdiğine yorumlanır. Pişman olacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzmek hayırlı değildir. Kişinin helal olmayan yollardan para kazanmaya çalıştığına, en sonunda isteklerini bir bir elde edeceğine ancak ahiret hayatının kendisi için pekte güzel olmayacağına alamet eder.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

Rüyada temiz suda yüzmek ömrü boyunca hiçbir kötü alışkanlığı olmadan tabiri caizse gül gibi yaşayıp gideceğine, helal yollardan bol para kazanacağına, alçak gönüllü kişiliği sayesinde itibarın artacağına yorulur.

Rüyada Kirli Suda Yüzmek

Rüyada kirli suda yüzmek hiç hayra yorulmaz. Rüya sahibi haram yollardan para kazanmaya çalıştığına, haram para eve gireceğine, büyük günahlara gireceğine, en sonunda çok pişman olacağına ancak artık çok geç olacağına yorulur.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek rüyayı gören kişinin ne olduğu belli olmayan işlerde çalışacağına, yaptığı her işi üstü kapalı yaptığına, kimseyle dertleşecek bir kişiliği olmadığına rivayet edilir.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek önüne çıkan hiçbir zorluğa boyunu eğmeden ve yılmadan devam edeceğine, iş hayatında hırsı sayesinde birçok başarıya imza atacağına, isteklerine kavuşacağına ve düşlediği maddi duruma kavuşacağına böylece hayallerinin gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Rüyada nehirde yüzmek suyun akışına göre değişiklik göstermektedir. Su yavaş ve sakin akıyorsa günahların silindiğine, su hızlı ve akıntısı fazla ise günahlarını arttıracak işler yapacak demektir.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder