Rüya Tabirleri

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

2>Rüyada zeytin görmek son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada gördüğünüz zeytinin rengi rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Sarı zeytin görmek mala ve eşyaya, siyah zeytin yeni yatırımlara, yeşil zeytin zenginliğe yorulur.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek hayırlıdır. Rüyada görülen zeytin mala, rızka ve itibara delalet eder. Rüya sahibi gördüğü zeytini yiyorsa tek başına yardım almadan güzel ve kazançlı işler yapacağına, zeytine sadece bakıyorsa başkalarından yardım alarak başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada siyah zeytin görmek erdemli ve şerefli insana, adaleti kuvvetli ve gücü yerinde olan bir şahısa yorulur. Siyah zeytin kısmet değildir. Başkalarından yardım alarak gayrimenkul sahibi olacağına, emir alan değil emir veren düzeye geleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek zenginliğe, itibarının ve ününün artacağına, var olan sıkıntılarının yakın zamanda biteceğine, hak ettiği maddi duruma kavuşmaya ve emeklerinin karşılığını alacağına. Rüya sahibi evli değilse kısmet olarak yorulabilir.

Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Rüyada sarı zeytin görmek hor ve aç gözlü insana, eline geçecek yüklü miktarda malı hızlıca tüketmesine, geleceğe yatırım yapmayarak ilerde pişman olacağına işaret eder. Evli kişiler için çocuğa yorulabilir.

Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yemek hayırlıdır. Rüya sahibinin kimseden yardım almayarak büyük işler başaracağına, yakınlarından destek alacağına, imanı kuvvetli insana, çevresinin gözünde bir anda yükseleceğine ve mutluluğa delalet eder. Siyah zeytin yemek şansının artacağına, yeşil zeytin yemek imanının güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek güzel bir kariyere sahip olacağına, soyunun artacağına, sıkıntıların biteceğine, uzun zamandır beklediği maddi imkana kavuşmaya, hayırlı evlat olacağına, verdiği sözleri yerine getiren ve emanete ihanet etmeyen kişiliğe sahip olacağına, bolluğa ve berekete yorulur.

Rüyada Zeytin Toplamak

Zeytin toplamak şansa ve itibara delalet eder. İmanı zayıf olan biri için yakın zamanda imanı artacağına, imanı güçlü olan birinin imanının dahada güçleneceğine delalet eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder