Rüya Tabirleri

Rüyada Zıplamak Ne Anlama Gelir?

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Rüyada zıplamak düş sahibi için çok hayırlıdır. Zıplamak hakkında çok güzel tabirler yapılmıştır. Sıkıcı geçen uzun zamanın ardından feraha kavuşacağına, düşmanlarını alt üst edeceğine, başarılarının artacağına işaret eder.

Rüyada Zıplamak

Rüyada zıplamak genel olarak hayra yorulmuştur. Rüya sahibi kendisine karşı kem gözlerle balan ve zarar vermek isteyen yakınlarını kıskandırarak yeneceğine, iş hayatında rütbe atacağına, itibarın yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Yükseğe Zıplamak

Rüyada yükseğe zıplamak yakın zamanda üst üste başarı elde ederek ailesinin göz nuru olacağına, aile içi yaşanan tüm sıkıntıların ve huzursuzlukların son bulacağının müjdesini verir.

Rüyada Zıplayarak Uçmak

Rüyada zıplayarak uçmak çok hayırlıdır. Rüyasında zıplayarak uçtuğunu gören kimse dost hayatında yeni gelişmelerin olacağına, maddi açıdan yükselişe geçeceğine, mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Havaya Zıplamak

Rüyada havaya zıplamak yakın zamanda kendisini havalara uçurtacak sevindirici haber alacağına, uzun süredir beklediği bir olayın gün yüzüne geleceğine, şüphelerinin tez zamanda biteceğine, mutlu geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada Denizde Zıplamak

Rüyada denizde zıplamak, deniz görmek tabiriyle aynıdır. Yani iş hayatında yeni gelişmelerin olacağına, statü sahibi olacağına, başarılarının ardı arkası kesilmeyeceğine, hayatını düzene sokacak çalışmalar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Zıplarken Düşmek

Rüyada zıplarken düşmek çok kazançlı bir işe gireceğine ancak sonradan tüm heveslerinin kursağında kalarak hayal kırıklığı yaşamasına yorulur. Aynı zamanda edinecek tecrübeler sayesinde kişiliğini geliştirmeye devam etmesine de yorulur.

Rüyada Zıplamanın Psikolojik Anlamı

Rüyada zıplamanın psikolojik anlamı ise şu şekilde; rüya sahibi çevresinde gördüğü bazı başarılı kişileri kıskanarak kendi içinde depresyona girdiğine, bu düştüğü kötü durumdan çıkmak için daha doğrusu maddi anlamda yükselmek için sürekli planlar yaptığını haber verir. Bu dönemde güzel olayların üst üste geldiğine, egolu bir tavrının olduğuna, ne olursa olsun saygısından ödün vermeyeceğine alamet eder.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder