Seyahat

Sırbistan’da Exit Festival!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Sırbistan’da bu sene yapılacak olan yeni Exit Festival, tüm yabancı ülkelerden vatandaşları kendisine çekecek. Özellikle Sırbistan’da erkeklerin tipleri, kızların güzelliği dikkat çekerken, serin ve derin suları, neşeli havası dikkat çekerken, vatandaşlarının ılımlı olmasına rağmen tip açısından soğuk gibi görünmeleri ve farklı lezzetleri ile dikkat çekerken, bu sene 4 gün sürecek olan EXIT2017 – Festivali ile birlikte isteyen vatandaşlar vizesiz olarak sadece 450 TL gibi bir paraya 4 gün boyunca kamp yapabilecek ve festivallere katılabilecekler.

Türkiye Vize Uygulanmıyor.

EXIT2017 – Festival için herhangi bir vize uygulanmıyor ve vize uygulanmamasının yanında kolay bir giriş ve hizmet açısından, sağlık hizmeti açısından ve maddi açıdan sorun yaşanmayacak ülkelerden birisi olarak değerlendiriliyor. Lüksün yanında zarafet ve dikkat çekici bir ülke olmasından 450 TL civarı fiyata 4 gün boyunca çok uygun tatil yapılabilecek.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder