Teknoloji

Sony Xperia XZ Premium Yeni Görseli Sızdırıldı

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Sony Xperia XZ Premium, modelinin yeni görselleri sızdırıldı. Akıllı telefonlarının arasında pek fazla dikkat çekmeyen renklerden birisi olan kırmızı rengin özellikle de bir kaç ay içerisinde satışa sunulacak olduğu iddia edildi. Akıllı telefon dünyasında son seri Xperia cihazları ile dikkat çeken modelin, özellikle de en dikkat çekici özellikleri olarak tasarımlarını öne süren Sony, kırmızı rengin aynı şekilde üretim aşamasına yönelik çabalar gösteriyor ve kırmızı rengin kullanıcılara sunulması için bir takım çabalar harcıyor.

Sony Kullanıcıları Bekliyor.

Sony Xperia XZ Premium, modeli ile kullanıcıların isteklerine yönelik bir renk sunmak isteyen Sony, bu sayede kullanıcılarına özellikle 4 farklı renkten bir tanesini daha yeni bir şekilde sunmuş olacak.

Sony Xperia XZ Premium, modelinin bu sene içerisinde en geç 6 aya kadar pek etkin olmayacak şekilde tanıtması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder