Güncel

Trump: İslam Alemi Huzurlu Bir Ay Geçirsin

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

ABD Başkanı Donald Trumpi son açıklamasında tüm İslam aleminin Ramazan ayının huzurlu ve bereketli bir şekilde geçmesini dilediğini açıkladı. ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray resmi internet üzerinden sitesi üzerinden yayınlanan açıklamada ”Tüm İslam aleminin 1 ay boyunca Ramazan ayının huzurlu ve bereketli bir şekilde geçmesini, bu ayın huzur içinde geçmesini temenni ettiğini açıkladı”.

Terör Mesajı.

ABD Başkanı Donald Trump, açıklamasında bu ay boyunca özellikle herhangi bir terör sorununa karşı tüm İslam aleminin daha fazla kenetlenmesi gerektiğini açıklayarak, terörizme karşı tüm İslam aleminin birleşmesi gerektiğini açıklayarak, beladan uzakta bir ay geçirilmesi ve huzurlu bir ayın temenni edildiği ifade edildi. ABD Başkanı Donald Trump, daha önce İslam alemine karşı olarak yaptığı açıklamalarında ABD sınırlarına Müslüman vatandaşların girişini yasaklamayı denemişti.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder