Güncel

TÜSİAD: OHAL Bir An Önce Kalkmalı!

Haber Seyir
Yazar: Haber Seyir

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye içerisinde son yıllarda yaşanan en büyük ekonomik zorluklardan bir tanesinin yanında OHAL sürecinden ötürü yatırımcıların ülkeye olan güvenlerinin kesilmesinden ötürü bir an önce hükümet tarafından özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan, tarafından OHAL’in kaldırılmasına yönelik işlemlerin yapılması gerektiğini hatırlattı.

Türkiye Batı Dünyası İle Çalışmalı.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye’nin Batı dünyası ile çalışması ve Batı dünyası ile iyi ilişkiler kurması gerektiğine değinerek, bu sayede güçlü bir ülke haline gelebilecek olduğunu, şuan için Türk ekonomisinin değil tüm Türkiye’nin bir Almanya kadar değerli olmadığını ifade etti. Bundan dolayı Cumhuriyet’in kuruluşundan yana Batı dünyasına yüz çevirmenin uygun olmadığını dile getirdi.

Yazar Hakkında

Haber Seyir

Haber Seyir

2017 yılından bu yana web sitemiz olan Haber Seyir aktifliğini hiç yitirmedi. Başladığımız günden bu yana siz değerli okurlarımıza faydalı olabileceğini düşündüğümüz Teknoloji, Ekonomi, Finans, Telefon Özellikleri ve daha fazla alanda aktif olarak makale paylaşmaktayız.

Yorum Gönder